CV šablonas - Galimybė patekti į darbo pokalbį

Kokią įtaką CV šablonas turi darbdavio požiūriui
Susirasti gerai apmokamą ir širdžiai mielą darbą šių dienų pasaulyje darosi vis sudėtingiau. Daugėja žmonių su aukštuoju išsilavinimu, didėja aukšto lygio specialistų skaičius tuo pačiu didėja ir konkurencija į geriausias darbo vietas. Norėdami susirasti svajonių darbą Jūs šio tikslo turite siekti palaipsniui.

Prieš pradėdami rašyti savo CV Jūs turite išsikelti tikslą kuo Jūs norite būti. Vienas CV turėtų būti skirtas vienai pozicijai, nederėtų susikurti vieno CV ir siųsti daugeliui darboviečių, pavyzdžiui, jei kandidatuojate ir į statybų viršininko, ir į vairuotojo pozicijas, Jums derėtų turėti du atskirus CV. Kasdien tūkstančiai žmonių ieško darbo, jei darbdavys įžvelgs, kad Jūsų CV skirtas daugeliui pozicijų, yra universalus, tikėtina, kad jis pasirinks kitą kandidatą.

Kai konkrečiai žinote, kokios pozicijos įmonėje siekiate, derėtų pasirinkti CV šabloną. CV šablonai būna įvairūs, kuo unikaliau ir įdomiau atrodys Jūsų CV šablonas, tuo daugiau šansų, kad būsite pastebėtas darbo rinkoje. Stenkitės sužavėti darbdavį iš pat pradžių. Darbdaviai dažniausiai gauna begales įvairių CV, jei Jūs pasirinksite tinkamą šabloną, tikėtina, kad darbdavys susidomės Jūsų išskirtinumu ir sutelks dėmėsį į tai, kas ten parašyta, o ne iš karto pereis prie kito kandidato.

peržiūrėti mūsų turimus šablonus

CV šabloną peržiūrintys darbdaviai
Išsirinkus norimą ir Jūsų reikmes atitinkantį šabloną, tikriausiai kyla klausimas, o ką jame rašyti, kokios detalės svarbiausios, tiesa? Gyename technologijų ir interneto amžiuje. Nesunkiai galime rasti CV pavyzdžių, kurie padės Jums savo CV parengti kuo profesionaliau. Daugelis žmonių rašant CV daro vieną didelę klaidą. Dėmėsį sutelkia pareigoms, o ne pasiekimams. Norėdami, kad darbdavys pasirinktų Jus, neužtenka parašyti, kuo Jūs dirbote, darbdavį turite sudominti tuo, ką pasiekėte užimdami šias pareigas. Rekomenduotina, nurodyti atsakomybės lygį, kokias užduotis atlikote dirbdami, bei ką pasiekėte.


Rezultatų reikšmė yra didelė, jei darbdavys matys, kad Jūs esate produktyvus darbuotojas ir siekiate tik aukščiausių rezultatų, Jūsų CV labiau sudomins darbdavį. Svarbu pateikti pavyzdžius, kuo Jūsų įgauta patirtis bus naudinga įmonei ir kokią naudą Jūs galite suteikti šiai įmonei. Kiekvienas darbdavys iš darbuotojo nori gauti kuo daugiau naudos.

Puikus CV turėtų būti rašomas vienai konkrečiai darbo vietai. Gyvenimo aprašymą dėrėtų rašyti taip, kad jo negalėtumėte siųsti į kelias skirtingas darbo pozicijas. Net CV tiksle galima paminėti, kad Jūs siekiate įsidarbinti konkrečios įmonės konkrečioje pozicijoje. Toks gyvenimo aprašymas turi keletą privalumų prieš kitų kandidatų CV:

Darbdavys gali pamatyti, kad Jūs esate motyvuotas įsidarbinti būtent šioje įmonėje ir, kad Jūs norite savo ateitį susieti būtent su šia įmone. Taip pat bendriniai CV parodo, kad Jums nesvarbu kokioje įmonėje dirbti, kad Jūsų tikslas yra tiesiog susirasti darbą, dėl to darbdaviui gali pasirodyti, kad Jūs nebūsite lojalus darbuotojas. Įmonės vertina lojalumą.

Gyvenimo aprašyme savo vaidmenį vaidina ir kandidato nuotrauka.

Pirmas žvilgsnis atsivertus Jūsų CV krypsta į kandidato nuotrauką. Ji turėtų būti kuo oficialesnė. Negalima naudoti lengvabūdiškų nuotraukų, tokių klaidų darbdaviai dažniausiai nedovanoja. Rekomenduotina, kad nuotrauka būtų su tvarkingais, oficialiais rūbais. Žinoma, šis kriterijus priklauso nuo to, kur Jūs norite įsidarbinti. Jei darbinatės į įmonę, kurioje vyrauja laisvo stiliaus apranga, nederėtų naudoti nuotraukos su pernelyg oficialiu apdaru.

Kaip ir kitose sferose, taip ir gyvenimo aprašyme – pirmas įspūdis dažniausiai būna lemtingas. Pasirinktas teisingas CV šablonas ir tinkamai užpildyta informacija – svarbiausi kriterijai norint būti pakviestam į darbo pokalbį.