Nemokamas CV Pavyzdys

Abejojate kaip rašyti CV? Pasinaudokite mūsų patarimais


Gyvenimo aprašymo tikslas yra sudominti darbdavį, atkreipti darbdavio dėmėsį į save, kaip į tinkamą kandidatą norimai pozicijai. Sėkmingo gyvenimo aprašymo tikslas bus pasiektas, jei jūs būsite pakviestas į darbo pokalbį.

Rašant CV svarbu atkreipti dėmėsį į detales, taip pat be galo svarbus yra pirmas įspūdis. Norint tai pasiekti reikėtų vadovautis šiais patarimais:

CV forma turi būti tvarkingai parengta, turėti lengvai skaitomą struktūrą;
Informaciją derėtų pateikti taip, kad darbdavys iš karto pastebėtų jį labiausiai dominančius kriterijus.
Nereikia per daug išsiplėsti, labiausiai koncetruokitės į svarbiausius faktus. Jeigu darbo patirtis nesisieja su pozicija, į kurią kandidatuojate, neminėkite trumpalaikių ar vasaros darbų. Padėsime apžvelgti ką rašyti ir ko nederėtų minėti gerai parengtame CV.

Nemokamas CV pavyzdys

Teisingo CV pavyzdys

CV šablonas redaguojamas Microsoft Word programa
Minimalistinio dizaino šablonas su visa reikalinga informacija
Atsisiųskite visiškai nemokamai
atsisiųsti šabloną

Parsisiuntę nemokamą CV pavyzdį gausite svarbiausios paminėti informacijos konspektą. Taip pat, jei norite sudaryti gerą pirmąjį įspūdį apie save darbdaviui, rekomenduojame jums peržiūrėti mūsų išvaizdžius CV šablonus. Taip jūsų gyvenimo aprašymas taps ne tik patraukliu akiai, bet ir turės visus svarbiausius paminėti aspektus viduje.

peržiūrėti kitus šablonus

Kiekvienas CV turi būti skirtas konkrečiai pozicijai. Svarbu akcentuoti tai, ko prašoma darbo reikalavimuose. Jei manote, kad turite papildomų savybių, kurios būtų naudingos norimoje pozicijoje – paminėkite. Optimaliausia CV apimtis – 1.5 ar 2 A4 lapai. Nei vienoje skiltyje nereikėtų meluoti apie nebūtą darbinę patirtį pretenduojant užimti darbo poziciją.